Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Rokitno Szlacheckie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala Będzin

Będzin(Rokitno Szlacheckie + 25 km)

1 400 000 zł680 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 836 m²

Okazja Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 5836 m2 zabudowaną dużym budynkiem ( ok 500m2) biurowo - mieszkalnym oraz hali garażowo- magazynowej o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany, ul. Bursztynowa

Zamkowe,Będzin(Rokitno Szlacheckie + 25 km)

115 000 zł16 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedania atrakcyjnie położony garaż murowany na parterze W wielorodzinnym bloku mieszkalnym na os. Zamkowym W będzinie (blok przy ul. ulicy Bursztynowej nr 2). Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Myszków

Myszków(Rokitno Szlacheckie + 18 km)

550 000 zł602 m² 913,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Biura z dużą działką 800 m od centrum o łącznej powierzchni 1895 m . Działki tworzą jeden kompleks o kształcie foremnego wielokąta. Przedmiotowa nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biurowiec, Aleja Józefa Piłsudskiego

Gołonóg Północny,Dąbrowa Górnicza(Rokitno Szlacheckie + 21 km)

1 360 000 zł450 m² 3 022,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta dla przedsiębiorcy lub inwestora, który szuka miejsca z potencjałem wzrostu! Ten przestronny pawilon o powierzchni ok. 450 m , z możliwością rozbudowy do ok. 600.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Łazy(Rokitno Szlacheckie + 3 km)

2 100 000 zł305 m² 6 885 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:593 m²

Budynek usługowy z 2015roku, pełna własność, plan zagospodarowania przewiduje działalność handlową, usługową, gastronomii i turystyki, instytucje finansowe oraz dopuszczalne mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Gałczyńskiego

Myszków(Rokitno Szlacheckie + 18 km)

2 800 000 zł686 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 514 m²

Sprzedam, budynek 686 m2, utwardzona działka 4 514 m2, 5pu2, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Głowackiego

Olkusz(Rokitno Szlacheckie + 20 km)

4 990 000 zł2 541 m² 1 963,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 270 m²

Na sprzedaż nieruchomość - położoną w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego 9. Nieruchomość składa się z działek nr 776 /47 oraz 776/46 o powierzchni 5. 270 m zabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sławków

Sławków(Rokitno Szlacheckie + 15 km)

898 700 zł1 009,32 m² 890,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 811 m²

Na sprzedaż nieruchomość przemysłowo-inwestycyjna o łącznej powierzchni działki 6 811 m , położona w Sławkowie przy ul. Krakowskiej, w strefie zabudowy usługowo-produkcyjnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Olkusz(Rokitno Szlacheckie + 20 km)

1 320 000 zł439,90 m² 3 000,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż budynek usługowy z funkcją mieszkalną o powierzchni całkowitej 439,90m 2 w Olkuszu. Oferta na wyłączność biura Budynek zlokalizowany jest przy ul. Słowackiego nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Sączewskiego